تخفیف 50% عید سعید فطر (منقضی شد)

سلام کاربر عزیز

ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات شما در ماه مبارک رمضان و عرض تبریک به مناسبت عید سعید فطر، محصول ویژه‌ای را با تخفیف بسیار خوب برای شما کاربر محترم در جشنواره‌ عید فطر آماده کردیم.

این جشنواره در دو روز جمعه و شنبه، ۲۵ و ۲۶ خرداد ماه ۹۷ فعال خواهد بود که می‌توانید از  تخفیف ویژه استفاده کنید. این جشنواره ساعت ۲۴ روز شنبه پایان خواهد یافت.

نام محصول : هاست ویژه آلمان با 50 % تخفیف (ثبت 6 ماهه و یکساله)
کد تخفیف : fetr97
 برای سفارش محصول کلیک کنید

ثبت دامنه با پسوند جدید .app

باسلام و درود
پس از شرایط پیش خرید که بسیاری از برند های معتبر اقدام به ثبت دامنه هایشان نمودند، هم اکنون می توانید به صورت آزاد و با هزینه ای بسیار پایین اقدام به ثبت این دامنه جدید کنید.
تا این هنگام بسیاری از دامنه ها آزاد می باشند.
برای استعلام از آزاد بودن دامنه به لینک زیر مراجعه کنید و در صورت آزاد بودن آن، اقدام به ثبت دامنه دلخواهتان نمایید.
همینطور لازم به ذکر است این نوع دامنه ها تنها پروتکل HTTPS استفاده می کنند و برای کار کردن به گواهی SSL نیاز دارند.
چنانچه سوالی در این رابطه داشتید، با ما در ارتباط باشید.
با احترام

API سرویس نقشه گوگل برای سایت های ایرانی با دامنه‌ ir مسدود شد

به نظر می‌رسد گوگل ارتباط API سرویس نقشه‌ی خود را برای آن دسته از سایت‌های ایرانی که از دامنه‌ی ir استفاده می‌کنند، قطع کرده است.

بررسی‌ انجام‌شده نشان از آن دارد که ارتباط سایت‌های ایرانی که از دامنه‌ی ir استفاده می‌کنند، با API سرویس نقشه‌ی گوگل قطع شده است، این موضوع زمانی روشن‌تر می‌شود که نگاهی به سایت‌های ایرانی با دامنه‌هایی غیر از ir داشته باشیم. در حال حاضر این محدودیت تنها در قبال سایت‌های ایرانی که از دامنه‌ی ir استفاده می‌کنند اعمال شده است و به نظر می‌رسد این سیاست بخشی از تحریم‌های جدیدی است که گوگل علیه ایران اعمال کرده؛ هرچند هنوز اظهار نظر رسمی در این خصوص از سوی گوگل انجام نشده است.

با بررسی خطای صادرشده برای دسترسی به سرویس نقشه‌ی گوگل در صفحه‌ی توسعه‌دهندگان گوگل برای وب‌سایت‌هایی که از دامنه‌ی ir استفاده می‌کنند، به این توضیح که وب‌سایت یا اپلیکیشن مورد نظر به دلیل عدم سازگاری با قوانین گوگل مپ مسدود شده است، روبه‌رو می‌شویم. باید دید در ساعات آینده این مشکل برطرف می‌شود یا گوگل با ارائه‌ی توضیحاتی دلیل مسدود شدن وب‌سایت‌ها با دامنه‌ی ir را به API سرویس گوگل مپ اعلام می‌کند.
برای دریافت آموزش چگونگی حل این مشکل به کانال اوروهاست در تلگرام بپیوندید :
https://t.me/orohost